BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Gossip

Jeni kuriozë t’i njihni? Del fotoja familjare e Blendi Fevziut, ja kush është motra dhe babai i tij

Jeni kuriozë t’i njihni? Del fotoja familjare e Blendi Fevziut, ja

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët shqiptarë më të komentuar. Ai është vazhdimisht në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij të forta, për zhvillimet më të fundit në vend.

Mirëpo kur vjen puna tek jeta private, Blendi tregohet më i rezervuar dhe preferon ta mbajë larg syrit mediatik.

Ditët e fundit në rrjetet sociale po qarkullon një foto e moderatorit ku ai shfaqet në krah të babait dhe motrës së tij. Mësohet se fotoja është realizuar në vitin 2014 në Stamboll.

Jeni kuriozë t’i njihni? Del fotoja familjare e Blendi Fevziut, ja

Më të lexuarat