Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'Jeni në borxhe deri në fyt dhe merreni me ngjyrën e burrit tim', shpërthen këngëtarja e njohur shqiptare

Postuar: 21/03/2019 - 18:41

Ndërkohë që të gjithë prisnim që Linda Halimi të sillte ndonjë projekt të ri muzikor, ajo solli në jetë jo një këngë, por një fëmijë, e sigurisht që lajmi nuk kishte sesi të mos shkaktone habinë e të gjithëve. Këngëtarja e njohur nga Gjilani arriti t’u hidhte hi syve të gjitha medieve, të cilat jo rrallëherë kanë shkruar për të, duke filluar nga ndryshimi drastik në pamje e deri tek martesa me amerikanin Davon Edwards. Do të ishte pikërisht ky i fundit që do të jepte lajmin e ardhjes në jetë të Kaimanas, e cila ndonëse 1-javëshe ka llogarinë e saj në Insatagram.

Të shumtë ishin familjarët, miqtë dhe ndjekësit që uruan këngëtaren për vajzën, megjithatë nuk munguan as komentet e shumta me natyrë raciste. ‘’Je e pafytyrë, ku ke parë shqiptarë të bëjnë fëmijë me zezakë?’’; ‘’Je turpi i Shqipërisë’’ apo ‘’Nuk të dolën djemtë tanë, por duhet të përzieje gjakun me një jevg’’ janë disa prej komenteve të shëmtuara që këngëtarja ka marrë këto ditë, megjithatë MJAFT më. Ajo ka reaguar ditën e djeshme në Instagram duke u kërkuar të gjithëve të lënë të qetë familjen e saj.

‘’Jeni në borxh deri në fyt dhe merreni me ngjyrën e burrit tim. Na lini të qetë, jemi të lumtur dhe kaq na mjafton. Jeta jonë na përket vetëm neve, kështu që mbajini për vete komentet tuaja raciste.’’-ka shkruar ajo. Kujtojmë Linda dhe Davon, njohur ndryshe si BIG D, janë njohur në Kosovë dhe janë të martuar pas 5 vitesh.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade