Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jenifer Lopez tregon këshillën e “mençur” që i dha Gjyqtarja e Gjykatës Supreme për një martesë të lumtur

Postuar: 16/09/2019 - 23:57

Jennifer Lopez kujtoi këshillën e “thjeshtë dhe të mençur” për një martesë të lumtur, që i dha gjyqtarja e Gjykatës Supreme në Amerikë, Ruth Bader Ginsburg.

Këngëtarja dhe aktorja tregoi në emisionin “The Tonight Show”, të moderuar nga Jimmy Fallon, tregoi sesi u magjeps nga gjyqtarja pasi pa dokumentarin “RBG”, menjëherë pasi u fejua me Alex Rodriguez.
 
Martesa e lumtur e Ginsburgut me bashkëshortin e saj të ndjerë Marty emocionoi shumë J.Lo-në. Kur ajo dhe Rodriguez përfunduan takimin me Ginsburg në zyrën e saj, Lopez i kërkoi sekretin e një marrëdhënieje të suksesshme.
 
Dhe Ruth i tha: “Unë do të them atë që më ka thënë vjehrra në ditën e dasmës: ‘Është mirë të bësh të shurdhrën ndonjëherë’”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 10:17

Ajo njihet për format e saj bombastike, por këtë herë prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore” ka shokuar mediat rozë me daljen e fundit.

Postuar: 19/10/2019 - 08:51

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hel

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik.

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet