BREAKING NEWS

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës nxjerr prapaskenat dhe ultimatumin e prerë të ndërkombëtarëve: Kufiri i patolerueshëm i vendosur me zë të lartë është…

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës
x

Gossip

Jenifer Lopez tregon këshillën e “mençur” që i dha Gjyqtarja e Gjykatës Supreme për një martesë të lumtur

Jenifer Lopez tregon këshillën e “mençur” që i

Jennifer Lopez kujtoi këshillën e “thjeshtë dhe të mençur” për një martesë të lumtur, që i dha gjyqtarja e Gjykatës Supreme në Amerikë, Ruth Bader Ginsburg.

Këngëtarja dhe aktorja tregoi në emisionin “The Tonight Show”, të moderuar nga Jimmy Fallon, tregoi sesi u magjeps nga gjyqtarja pasi pa dokumentarin “RBG”, menjëherë pasi u fejua me Alex Rodriguez.
 
Martesa e lumtur e Ginsburgut me bashkëshortin e saj të ndjerë Marty emocionoi shumë J.Lo-në. Kur ajo dhe Rodriguez përfunduan takimin me Ginsburg në zyrën e saj, Lopez i kërkoi sekretin e një marrëdhënieje të suksesshme.
 
Dhe Ruth i tha: “Unë do të them atë që më ka thënë vjehrra në ditën e dasmës: ‘Është mirë të bësh të shurdhrën ndonjëherë’”.

Më të lexuarat