BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Jennifer Lopez del komplet lakuriq, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Jennifer Lopez del komplet lakuriq, pamjet po bëjnë xhiron e

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur për publikun, Jennifer Lopez ka thyer rrjetin me foton e fundit. Ajo ka pozuar nudo, duke i mahnitur të gjithë me format e saj trupore.

Me foton në fjalë, Jennifer ka prezantuar këngën e saj të re "In the morning", e cila do të publikohet me datë 27 Nëntor. "Suprizë! Ja ku është kopertina zyrtare për "In the morning", kënga del të premten", ka njoftuar këngëtarja.

Trupi i palestruar i këngëtares, muskujt dhe format kanë bërë që ndjekësit të vërshojnë me komente komplimentuese për 51-vjeçaren.

Jennifer Lopez del komplet lakuriq, pamjet po bëjnë xhiron e