Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jennifer Lopez rivesh pas 20 vitesh fustanin Versaçe dhe i mahnit të gjithë në sfilatën e modës në Milano(VIDEO)

Postuar: 20/09/2019 - 22:48

Jennifer Lopez sapo i ka mbushur 50 vjece por këngëtaren edhe një 20-vjecare e ka zili. Ylli i Hollywood-it mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano dhe të gjithë kanë mbetur me gojë hapur.

Këngëtarja u shfaq e veshur me fustanin ikonik Versace që kishte veshur 20 vite më parë, në natën e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.
Ndonëse kanë kaluar dy dekada që kur e veshi për herë të parë, Jennifer dukej e njëjta me atë të vitit 2000. Fustani Versace me printe tropikale është quajtur nga Lopez si “momenti i saj më i madh në fushën e modës”.
 
Sapo 50-vjeçarja u shfaq në tapetin e kuq e veshur me të, kamerat dhe sytë e të gjithëve u kthyen tek ajo duke shkatuar të njëjtin efekt si 20 vite më vonë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën.

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga

Postuar: 14/10/2019 - 13:17

Meghan Markle ka vënë në rrezik jetën e shoqërueseve të saja të vogla gjatë dasmës së saj.