BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

'Jeta ime nuk është perfekte, por e dua...', Jonida Maliqi publikon fotot romantike me Romeo Veshajn nga Vlora

'Jeta ime nuk është perfekte, por e dua...', Jonida Maliqi

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.
Edhe pas një krisje që kishin në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë, e duken më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi Jonida ka publikuar në Instagram disa foto vërtet romantike me partnerin e saj, në plazh, me drita e shumë dashuri në sfond. Të dy janë të ulur, krah njeri-tjetrit dhe puthjet nuk kanë munguar.

"Jeta ime nuk është perfekte, por e dua gjithçka që kam", shkruan ajo krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My life is not perfect but I love everything I have ???? @romeoveshaj ❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on