BREAKING NEWS

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po përgatitet për tre sulme “vdekjeprurëse” kundër Rusisë, ja plani i fshehtë për marrjen e Krimesë

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po
x
BREAKING NEWS

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë edhe për Xi Jinping, ja si do të prishen nga amerikanët planet sekrete të Rusisë dhe Kinës për një lufte të madhe

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë
x
BREAKING NEWS

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e ‘gurëve të shahut’ që do luaj Rama në zgjedhjet e 14 Majit

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e
x
BREAKING NEWS

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë, meteorologia Lajda Porja tregon kur vjen kthesa drastik: Këto janë datat që do ketë...

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë,
x
BREAKING NEWS

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me njoftimin e rëndësishëm dhe merr vendimin e minutës së fundit

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me
x
BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x

Gossip

“Jeta jonë seksuale ka ‘vdekur’, e gjuaj fort me këmbë”/ Aktorja ankohet për marrëdhënien me këngëtarin e njohur: Kur jemi në shtrat së bashku…

“Jeta jonë seksuale ka ‘vdekur’, e gjuaj fort me

Jeta seksuale e Ayda Field dhe Robbie Williams është “plotësisht e vdekur”. Aktorja 43-vjeçare është ankuar për faktin se pas ardhjes në jetë të katër fëmijëve të tyre dhoma e tyre e gjumit është kthyer vetëm në një hapësirë të përbashkët, ku punojnë dhe flenë.

Çifti janë prindër të fëmijëve Tedi, 9 vjeç, Charlie, 7, Coco, 3 dhe Beau 2 vjeç, dhoma e tyre e gjumit është bërë asgjë më shumë se një “komunale”. hapësira e punës dhe zona e gjumit”.

Në podkastin e saj, ‘Postcards from the Edge’, Ayda tha: “Kur kishte romancë, kur kjo të ndodhte, dhoma e gjumit ishte vetëm për nevoja fizike. Por tani ka vdekur plotësisht, është zhdukur për shkak të katër fëmijëve.”

“Jeta jonë seksuale ka ‘vdekur’, e gjuaj fort me

Më pas shtoi: “Nuk është e nevojshme të shkojmë në shtrat në të njëjtën kohë, është vetëm një hapësirë pune e përbashkët. Disa herë e kthej shtratin në tavolinë pingpongu dhe luajmë herë pas here. Pastaj shtrihemi për të fjetur.”

Madje edhe kur janë në shtrat së bashku Ayda ankohet se këngëtari nuk e lë të flejë.

“Ai gërhet gjë që nuk ndodhte në ditët më para. Ndonjëherë e  godas me këmbën time, e shtyj. Ndonjëherë funksionon, por ndonjëherë nis të gërhasë sërish.”

Por aktorja nuk ka dëshirë të zhvendoset në një dhomë të veçantë nga bashkëshorti i saj 48-vjeçar.

“Ka disa partnere që thonë: ‘Thjesht fle në një dhomë tjetër’. Por më pas mendoj: ‘Zot, atëherë zyrtarisht jemi vetëm shokë dhome. Ne mund të jemi (gjithashtu) vëlla dhe motër’.”

Më të lexuarat