BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Jo, jo nuk është Megi Pojani, ja cila ishte vajza që uroi publikisht Endri Çekiçin për ditëlindje (FOTO)

Jo, jo nuk është Megi Pojani, ja cila ishte vajza që uroi

Futbollisti shqiptar Endri Çekiçi feston ditën e sotme ditëlindjen. Këtë 26-vjetor futbollisti është më në vëmendje se asnjëherë dhe shkak për këtë është pikërisht Megi Pojani.

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptarë edhe pse asnjëeri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.

Megi aktualisht është pjesë e DWTS ku në puntatën e parë Çekiç ishte aty me një buqetë gjigante me trendafila për t’i urar fat.

Prandaj të gjithë janë në pritje të një urimi nga Megi në ditëlindjen e tij, por duket se ky urim do të jetë aq privat saç ka qenë çifti deri tani.

Por mes urimeve nga shume miqë e koleg si Odise Roshi, Cikalleshi apo Armand Duka edhe një vajzë tjetër i ka uruar ditëlindjen publiksiht dhe ajo është motra e tij.

“Gëzuar ditëlindjen, je gjithçka për mua”, shkruan Egi të cilën Endri e ka ndarë në Instagramin e tij.