BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia me trupa ushtarake

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani gjerman për të ndryshuar politikën me “dy karrige” të Vuçiçit, këshilltari i Scholz “zbarkon” në rajon, del jashtë loje dhe “Ballkani i Hapur”

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani
x
BREAKING NEWS

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore” që do të përfshijë Rusinë dhe NATO

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja
x
BREAKING NEWS

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e armëve bërthamore, shpall zyrtarisht aneksimin e 4 rajoneve të pavarura të Ukrainës, SHBA e paralajmëron për pasoja katastrofike

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e
x
BREAKING NEWS

Henry Kissinger: Putin ka humbur, ne e mundim dhe në luftën bërthamore, ja si duhet të kundërpërgjigjet NATO

Henry Kissinger: Putin  ka humbur, ne e mundim dhe në luftën
x

Gossip

Jo me bashkëshortin dhe fëmijët, partnerja e Lulzim Bashës tregon më kë e nis ditën mbarë (FOTO)

Jo me bashkëshortin dhe fëmijët, partnerja e Lulzim Bashës

Që prej ditëlindjes së ish-kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, partnerja e tij Aurela nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale ku ajo ndan pjesë nga përditshmëria.

Vetëm ditën e sotme Aurela është “bërë e gjallë”, por nëse mendoni se ka publikuar një fot me Bashën, gaboheni.

Jo me bashkëshortin dhe fëmijët, partnerja e Lulzim Bashës

Aurela ka publikuar një foto me qenin e saj i cili zë një numër të konsiderueshëm të postimeve në Instagramin e saj.

Jo me bashkëshortin dhe fëmijët, partnerja e Lulzim Bashës

E buzëqeshur, Aurela ka treguar se ditën e nis me qenin e saj, Dexter.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Ndërkohë edhe partneri i saj, Basha ka kaluar në hije në politikën shqiptare prej kohësh tashmë.