BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

“Jo të gjithë mund ta bënin atë që bëra unë”/ Pas spektaklit shpërthen debati i fortë, Donaldi komenton strategjinë e lojës së Ilirit dhe ia plas të gjitha në fytyrë: Hijena që synon të kapë luanin

“Jo të gjithë mund ta bënin atë që bëra

Pas përfundimit të spektaklit të “Big Brother VIP”, duket se thuajse të gjithë banorët janë përfshirë në një debat të ashpër.

E tema kryesore e atij debati ishte balerini i njohur, Ilir Shaqiri, dhe strategjitë që ai po ndjek në lojë.

Sipas Einxhelit, njerëzit mbase po e pëlqejnë lojën e tij, po tregohet i zgjuar. Nga ana tjetër, Arjola ishte ajo më e sulmuara gjatë kësaj bisede, teksa u akuzua nga banorët si partnere dhe mbështetëse e Ilirit.

Ndërsa Donaldi ishte ai i cili i nervozuar dhe i revoltuar iu drejtua Arjolës me këto fjalë: “Dihet loja e tij, ai është hijena që synon të kapi luanin në momentin e tij më të dobët. Për mua ky ishte moment i dobët sepse jo të gjithë mund ta bënin atë që bëra unë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat