Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jona Spahiu poston për herë të parë video të djalit dhe zbulon emrin e tij

Postuar: 22/09/2018 - 23:01

Moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë 5 ditë më parë. Deri më sot Jona nuk kishte reaguar publikisht për ardhjen në jetë të djalit të saj nga martesa me Frenkli Ymerin.

Vetëm para pak minutash moderatorja simpatike ka publikuar një video në Instagram duke përmbledhur disa nga momentet e para të ardhjes në jetë të vogëlushit. Në video duket vetë Jona në çastet e para pas lindjes në spital, bashkëshorti i saj dhe më pas i vogli i porsalindur. Videoja e ëmbël mbyllet me foton e parë familjare të Jonës, Frenklit dhe vogëlushit të tyre.Veç imazheve të para Jona gjithashtu ka zbuluar edhe emrin e djalit, i cili është një emër me shumë domethënie dhe ja ka vendosur halla e tij.
 
“Zoti mendoi që ti të ndriçoje jetët tona më 17.09.2018, ndërsa halla deshi që tit ë quhesh Raiden, Zoti i Dritës dhe i Vetëtimës. Faleminderit që na prezantove me një tjetër dimension të jetës Raiden Ymeri”- shkruan Jona në videon e postuar.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, shkëlqeu me fustanin portokalli teksa parakaloi m

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Ka

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjeti

Postuar: 23/05/2019 - 15:25

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private.

Postuar: 23/05/2019 - 14:50

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit t

Postuar: 23/05/2019 - 14:02

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.