Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jondia Maliqi zbulon kush është kritikja e saj më e rreptë

Postuar: 11/02/2019 - 19:08

Jonida Maliqi është një ndër emrat më të përfolur të muzikës shqiptare. Artistja simpatike, e cila u bë e njohur fillimisht në skenën e festivaleve për fëmijë do të vijonte më pas një karrierë të suksesshme në disa prej eventeve muzikore më pas me prezantimet në disa prej festivaleve më të mira në vend. Jonida ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e publikut, e ka bërë fillimisht këtë gjë me produksionet e saj muzikore dhe me pasionin që ka për modën, madje mund të themi pa frikë që Jonida është një fashion addicted e vërtetë. Por mesa duket edhe Jonidës i duhet ''të japë llogari'' para kritikes së saj më të rreptë, motrës së madhe Xhilda. E ftuar në ''Thumb'' përfaqësuesja e Shqipërisë në Festivalin Evropian që sivjet mbahet në Tel Aviv, ka treguar se gjërat me të nuk kanë qenë kurrë të lehta.

 “Unë kam qenë gjithnjë motra e shëmtuar. Kjo sigurisht ka ndikuar tek vetvlerësimi im, megjithatë Xhilda më ka krijuar një kompleks gjatë gjithë fëmijërisë sime, më thonte je shëndoshur,  duhet të dobësohesh,  ki kujdes dhe unë përpara se të vijë Xhilda bëj 2 javë dietë, mundohem të shkoj në aeroport e trukuar. Sa më takon më thotë ''Prit të shikoj, hiqi syzet, duhet të vish urgjent në Qipro’.” – ka përfunduar Jonida.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Mirëpo më në fund është zbuluar se ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int

Postuar: 17/02/2019 - 18:45

Rikthehet këngëtarja Elvana Gjata.

Postuar: 17/02/2019 - 18:28

Gazetarja Mira Kazhani ka përmendur dy emra në kampin e PD-së që sipas saj janë më të mirët.

Postuar: 17/02/2019 - 18:18

Gazetarja Mira Kazhani e njohur për batutën në majë të gjuhës dhe të thënit të gjërave troç, nu