BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Gossip

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zbulojnë si e thërrasin njëri-tjetrin me përkëdheli dhe do të shkriheni së qeshuri me epitetet e tyre

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zbulojnë si e thërrasin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave së fundmi, pasi gjatë periudhës së karantinës konfirmuan lidhjen e tyre.

Ata ndajnë herë pas here momente të ëmbla nga përditshmëria e tyre me ndjekësit në rrjetet sociale, duke shkaktuar jo pak të qeshura.

Ditën e djeshme u raportua se çifti e ka çuar marrëdhënien në një tjetër nivel, pasi kanë nisur të bashkëjetojnë në Tiranë.

Tani që po përjetojnë një romancë të ëmbël, ata duken më të lumtur se kurrë dhe këtë e tregojnë edhe komentet që i lënë njëri-tjetrit në Instagram.

Jonida ka publikuar një foto nga pushimet në jug, dhe aq mjaftoi që Romeo të mos i rezistojë dot!

“O yll deti se qielli ka plotë”, shkruan aktori në postimin në Instagram, ku ka marrë edhe një koment super epik nga Jonida që ia kthen: “O peshkaqen deti”.

Aktualisht çifti ndodhet në jug, ku po shijon disa ditë pushimi dhe po na kënaqin me foto e video.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zbulojnë si e thërrasin