BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Gossip

Jonida Maliqi rikthehet në ekranin televiziv me projektin e saj të madh, zbulohen detajet e para (VIDEO)

Jonida Maliqi rikthehet në ekranin televiziv me projektin e saj të

Këngëtarja Jonida Mailiqi do i surprizojë të gjithë këtë sezon të ri televiziv. Jonida do të vijë tashmë në rolin e moderatores dhe do të ketë emisionin e saj ‘Jonida’s Room’.

Jonida ka zbuluar se programi do të shfaqet në ekranin e Vizion Plus dhe ka publikuar edhe promon e tij.

Në promo Jonida shfaqet duke qeshur e kërcyer në mesin e një dhome teksa ka treguar se ky format do të ketë ‘lifestyle’ dhe modë.

Detaje të tjera ende nuk janë zbuluar, por pritet që emisioni të fillojë së shpejti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Repost @jonidasroom ??? Soon... @vizionplustv @jonidamaliqi @roland_plaku @marildakasaj @ardiasllani

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Më të lexuarat