Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Ju do babi fort’, Robert Berisha befason me komentin që i bën këngëtares së njohur (FOTO)

Postuar: 10/09/2019 - 19:14

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha është kthyer në qendrën e vëmendjes për median rozë. Së fundmi ka rënë në sy një koment që ai ka bërë në një fotografi të këngëtares së dashur për publikun, Eneda Tarifa.

Eneda ka shpërndarë një foto në profilin e saj të Instagramit, në të cilën shihet e buzëqeshur me dy mikesha të saj. Të treja janë mbështur në një mur prej guri dhe në përshkrimin e fotos, këngëtarja ka shkruar: “Ne kaq lejm kur ikim jo për ndonjë gjë”.

Në foton në fjalë, Roberti ka lënë një koment vërtetë të papritur. “Ju do babi fort.”-ka shkruar ai, duke na lënë të kuptojmë se ekziston ndonjë lidhje mes tij dhe vajzave në fjalë. Ndërkohë këtij komenti të bërë, Eneda i është përgjigjur me fytyra të qeshura me lot.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 23:06

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Postuar: 15/09/2019 - 21:08

Një histori aspak e zakonte ishte ajo e sotmja në rubrikën “Shihemi në gjyq” në E die

Postuar: 15/09/2019 - 19:06

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre,

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d