BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Gossip

Ju kujtohet shahistja e vogël tek ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot

Ju kujtohet shahistja e vogël tek ‘Dy herë mat’? Ja si

Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithëve mbani mend.

Dhe nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u bë hit nga ky film: “Dua edhe akullore, edhe çokollatë.

Por si duket “Rudina” pas kaq shumë vitesh? Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene.

Ju kujtohet shahistja e vogël tek ‘Dy herë mat’? Ja si