Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet gjyqi i Izet Haxhisë, thirren dëshmitarët e parë për vrasjen e Hajdarit

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet
x

Gossip

Ju kujtohet vogëlushi simpatik nga filmi “Shëtitja e bebit”? Ja si duket sot

Ju kujtohet vogëlushi simpatik nga filmi “Shëtitja e

Por, ka pak fakte që mund të dini për këtë fëmijë të bukur.

Faktikisht, roli i bebes Bin u luajt nga binjakët Jacob Joseph Worton dhe Adam Robert Worton.

Tani, të dy ata janë rritur dhe të bukur.

“Shëtitja e bebit” ishte filmi i tyre i vetëm. Sipas disa raporteve, Adami (majtas) tani është zhvendosur në Ontario dhe Jakob (djathtas), i është futur muzikës.

Nuk ka shumë informacione mbi këta dy binjakë, kjo pasi asnjëri prej tyre nuk e fokusuan karrierën e tyre në aktrim.

Megjithatë, “Shëtitja e bebit” do të mbetet një prej filmave më komikë të të gjitha kohërave.

Ju kujtohet vogëlushi simpatik nga filmi “Shëtitja e