BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Juli kërkon rikthimin e saj në 'Përputhen', Tea i jep përgjigjen surprizë

Juli kërkon rikthimin e saj në 'Përputhen', Tea i jep

Ka disa muaj që është larguar nga "Përputhen", por Tea vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara, sidomos së fundmi pas ndarjes së papritur nga Bearti.

Megjithatë ka djem që duan rikthimin e saj në "Përputhen" dhe një prej tyre është Juli.

"Do futeshe prapë?", e pyet Juli Tean. "Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?", ia kthen ajo duke treguar se nuk ka ndërmend t'i rikthehet programit.

Më të lexuarat