Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Julian Deda reagon ashpër ndaj LGBT: Prapë kanë dalë në rrugë ata që duan të martohen burrë me burrë?

Postuar: 18/05/2019 - 22:03

Komuniteti i lesbikeve, gay-ve, biseksualëve dhe transeksualëve zhvilluan ditën sotme paradën në Tiranë.
 
Ende në Shqipëri komuniteti nuk shihet me sy të mirë, dhe shumë shprehen kundër këtij fenomeni.
 
Njëri prej tyre është edhe humoristi Julian Deda.
 
Ky i fundit çdo vit ka shprehur mospëlqimin e tij për këtë komunitet.
 
Ai gjithmonë është pozicionuar pro familjes tradicionale.
 
Në një postim të fundit në rrjetet sociale, Deda kërkon që anëtarët e komunitetit të largohen nga Tirana.
 
Aktori shkruan:
 
E tmerrshme. Prapë kanë dalë në rrugë ata që duan të martohen burrë me burrë? Ikni nga Tirana sot…!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen miliona dollarë.

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi

Postuar: 17/09/2019 - 14:06

Prej vitesh tashmë Salsano Rrapi e prezanton "Portokallinë" krah Xhemit ndërsa më parë

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Diel

Postuar: 17/09/2019 - 12:51

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbulo

Postuar: 17/09/2019 - 12:28

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte