BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Julian Deda reagon për përfshirjen e artistëve në fushatë dhe bën lajmërimin e papritur: Të gjithë të interesuarit duhet të thonë me detyrim para kamerave...

Julian Deda reagon për përfshirjen e artistëve në

Fushata zgjedhore ka bërë që shumë artistë t’i shohim të angazhuar politikisht.  Lidhur me këtë ka reaguar edhe Julian Deda, përmes një postimi: “Lajmërim i rëndësishëm: Kërkohen personazhe publike për takimin e radhës të Erion Fikut në lagjet e Tiranës. Pagesa 3 deri në 6 mijë euro. Fjalia që duhet të thonë me detyrim para kamerave është: “Unë nuk jam me asnjë parti por më pëlqen Erioni.” Të interesuarit të paraqiten në ambientet e Bashkisë Tiranë për të marrë 50% të pagesës në dorë, pasi të kenë bërë një foto me Erion Shtirjen në zyrën e tij. Pjesa tjetër e shumës likuidohet pas daljes në publik”, ka shkruar Deda.

Julian Deda reagon për përfshirjen e artistëve në