BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Gossip

Juristja e njohur shqiptare kalon përtej çdo imagjinate, shfaqet e gjitha e zhveshur në vaskë (Video)

Juristja e njohur shqiptare kalon përtej çdo imagjinate, shfaqet e

Juristja seksi Redona Koçika publikuar së fundmi në “Instagram” një video mjaft “hot”. Juristja ka pozuar nudo e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Koçi dukej mjaft seksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe provokuese nën ritmin e këngës “Everything I Ëanted” të Billie Eilish.

Ndërkohë në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën. Zeshkanja seksi gjithmonë guxon me fotot dhe nuk heziton të ekspozojë asetet e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ree ?? ? Snap ???? Redona (@redona_koci) on