BREAKING NEWS

Atentati ku u vra biznesmeni Paulin Gjergji në Laç, Artan Hoxha zbulon detajet tronditëse: Në makinë kishte edhe dy fëmijët, por autorët…

Atentati ku u vra biznesmeni Paulin Gjergji në Laç, Artan Hoxha
x

Gossip

Juristja më seksi shqiptare drejt altarit? Redona Koçi rrëfen jetën private: Është dikush që më bën të lumtur e më premton botën, por...

Juristja më seksi shqiptare drejt altarit? Redona Koçi rrëfen

Me fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen me luksin e saj . Bëhet fjalë për “juristen më seksi shqiptare”, Redona Koçi e cila ka rrëfyer për “Panorama Plus” jetën e saj jashtë “Instagram”-it.

E pyetur nëse ështe e lumtu dhe nëse dikush i ka premtuar altarin? Redona është përgjigjur ‘Po’. “ Është dikush që botën ma ka premtuar, ndërsa altarin nuk ia premtova (qesh). Për mua, lumturi nuk do të thotë altar. Nuk e kam si aspiracion diçka të tillë, synimet e mia në jetë janë të tjera”, ka thënë avokatja seksi

 

 

Më të lexuarat