Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Juristja më seksi shqiptare drejt altarit? Redona Koçi rrëfen jetën private: Është dikush që më bën të lumtur e më premton botën, por...

Postuar: 09/11/2019 - 21:17

Me fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen me luksin e saj . Bëhet fjalë për “juristen më seksi shqiptare”, Redona Koçi e cila ka rrëfyer për “Panorama Plus” jetën e saj jashtë “Instagram”-it.

E pyetur nëse ështe e lumtu dhe nëse dikush i ka premtuar altarin? Redona është përgjigjur ‘Po’. “ Është dikush që botën ma ka premtuar, ndërsa altarin nuk ia premtova (qesh). Për mua, lumturi nuk do të thotë altar. Nuk e kam si aspiracion diçka të tillë, synimet e mia në jetë janë të tjera”, ka thënë avokatja seksi

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:38

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut.

Postuar: 16/11/2019 - 22:18

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është artistja që Sergio pëlqen më së shumti.

Postuar: 16/11/2019 - 21:21

Gazetari Blendi Fevziu tregoi edhe një histori të vërtetë, që i ka ndodhur kur ishte kur ishte nx

Postuar: 16/11/2019 - 19:20

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqipt

Postuar: 16/11/2019 - 16:24

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Postuar: 16/11/2019 - 16:16

Aktori i njohur Bes Kallaku tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes gjatë xhirimit të

Postuar: 16/11/2019 - 15:59

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be&rdqu