Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Justin Bieber çmend të dashurën në mes të Londrës

Postuar: 19/09/2018 - 23:53

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin vazhdojnë shëtitjet e tyre nëpër Londër. Hyde Park, The London Eye dhe Buckingham Palace janë vetëm disa prej vendeve, që vizitoi çifti i famshëm. Por ajo që ka rënë në sy është “serenata” që i ka bërë Justin Bieber të fejuarë së tij në rrugë para Buckingham Palace

24-vjeçari ka interpretuar një version të qetë të këngës “Cold Water”. Këngëtari dhe modelja këto ditë nuk po përpiqen t’i shmangen nga syri publik, por thjesht po argëtohen si një çift i zakonshëm.

Javën e kaluar u përhapën lajme se çifti është ka celebruar martesën dhe se dasma do të zhvillohet në Kanada. Ndërkohë, Justin dhe Hailey nuk kanë dhënë asnjë konfirmim në lidhje me martesën eventuale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 13

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 08:23

Studentët kanë mbajtur dje ditën e 14 të protestës duke kërkuar plotësimin e kërkesave të tyre dhe kanë bërë të ditur se protesta do vazhdojë. Pjesë e kësaj proteste është bërë edhe moderatorja Roza Lati.

Postuar: 18/12/2018 - 23:45

Justin Bieber nuk di të përmbahet në rrjetet sociale kur sheh imazhin e partneres së tij, Hailey

Postuar: 18/12/2018 - 22:20

Këngëtarja e njohur Anca Pop ka humbur jetën në një aksident tragjik ku makina e saj u zhyt në

Postuar: 18/12/2018 - 21:19

Ava Max është këngëtarja shqiptare e radhës, e cila po korr suksese ndërkombëtare.  Emri i

Postuar: 18/12/2018 - 20:57

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana u bënë për të parën herë prindër ditën e sotme.

Postuar: 18/12/2018 - 20:29

Aktorja dhe regjisorja e njohur amerikane Penny Marshall, u nda nga jeta të hënën në moshën 75-

Postuar: 18/12/2018 - 19:41

Jemi në fundvit dhe ëmbëlsira e Krishtlindjeve, panetone ndodhet në çdo tryezë të familjeve shq