Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

Video: 

Postuar: 19/05/2017 - 16:39

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një qytet prej 40 mijë banorë të qytetit metropolitan të Napolit.

Gjendja e saj u shfaq shumë e rëndë: gruaja është transportuar në spital, por vdiq menjëherë pasi u shtrua në spital, shkruan Il Messaggero.

Në vend e ngjarjes ka arritur policia të Komisionerit Shtetëror të Torre Annunziata.

Sipas dëshmive të mbledhura nga agjentë, udhëheqësi i parë Vincenzo Gioia, ka mbledhur informata nga njerëzitë që e kanë parë gjithë ngjarjen, ku disa njerëz u përpoqën ti kthenin mendjen gruas nga hidhja por ishte e kot.

Disa nga të njohurit kanë raportuar edhe në polici se këngëtarja vuante nga depresioni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 28

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2017 - 12:33

U dashuruan në Big Brother, u martuan, po shijojnë muajin e mjaltit dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë Fotini e Danjel, sipas “Tabloid”.

Postuar: 17/08/2017 - 20:18

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet janë parë së bashku në Saint Tropez.

Shoqëria e tyre daton që nga viti 1997 kur bashkë kishin xhiruar filmin e Titanikut.

Postuar: 17/08/2017 - 19:57

Sipas revistës “Forbes” aktorja më e paguar e vitit është Emma Stone.

Postuar: 16/08/2017 - 21:07

Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto muaj duke vendosur të organizojnë një dasmë gjigante për

Postuar: 16/08/2017 - 21:00

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri “Bonita”.

Postuar: 16/08/2017 - 20:53

Të gjithë jemi dëshmitar që Rita Ora në fillim të karrierës është përfolur shumë sa i përket lidhjeve të saj.

Postuar: 15/08/2017 - 11:38

Rikthehet në skenen e muzikës  duke pozuar me një foto nudo ylli i pop-it , Fergie.