BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x

Gossip

“Ka atë inteligjencën që nuk e ka njëri”, Marjana Kondi rrëfehet si asnjëherë më parë për bashkëshortin, tregon momentin e sikletshëm: Një herë e kapi policia dhe...

“Ka atë inteligjencën që nuk e ka njëri”,

Aktorja e njohur Marjana Kondi i ka shprehur dashurinë bashkëshortit, duke thënë se ai është njeriu më inteligjent që ka njohur. Kondi me plot humor tregoi edhe një ngjarje që i kishte ndodhur me policinë.

“Të dua pafund! Ka atë inteligjencën e mirë që nuk e ka njëri, jo këtu në Shqipëri, po edhe në botë. Ai ka mbaruar studimet në Gjermani dhe ata gjermanët luteshin që të rrinte të punonte në bankat e Frankfurtit. Edhe ne ishim atje në 89 deri në ’92. Edhe është i mirë, është i qetë. Mua më stopon në gjërat, ama edhe pa mua nuk bën dot. Një herë e kapi policia dhe po ecte me shpejtësi. Edhe më thoshte mua: ‘Shpejt, shpejt foli’. Nuk dua i thoja se kishim gjithë kohën që i thoja mos ec shpejt, po donim të arrinim në një vend. E kapi polici dhe ia vuri gjobën, ky që më thoshte i thuaj. Unë nuk doja nga inati dhe u bë një mish mash. Derisa zgjata kokën unë te polici. ‘Respekt’, tha polici”, rrëfeu ajo në “E ardhmja është vajzë”.