BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

“Ka frikë nga e vërteta, ia plasa në sy të gjitha”, banorit nuk i del inati me Ilir Shaqirin

“Ka frikë nga e vërteta, ia plasa në sy të

Balerini Eltion Merja duket se nuk i del inati me Ilir Shaqirin. Eltioni pasi hyri në ‘Big Brother Vip’ i tha balerinit dhe koreografit se nuk e ka mbështetur në periudhën më të vështirë që po kalonte në jetën e tij, edhe pse kishte mundësinë që ta bënte. Gjithçka bëhej fjalë se Eltioni nuk u zgjodh që të ishte kast i balerinëve profesionistë te “Romeo dhe Zhuljeta”.

Ky diskutim duket se nuk ka përfunduar edhe pse është komentuar tepër. Në një bisedë të fundit me banorët Eltioni ka treguar se ka ende shumë detaje që nuk dihen dhe kërkon që Iliri të pranojë të vërtetën.

“Ai thotë këtë po e bën për lojë. Unë kam qenë gjithmonë kritik. Ka një kufi. Kjo më acaroi më shumë që erdha këtu dhe ia plasa në fytyrë të gjitha. Unë i thash pranoje atë që është e vërtetë kaq. Po e kam thënë edhe aty te vendi, e them edhe tani, e do ia them prapë, që ai ka frikë nga e vërteta. Po të dua unë them edhe detaje të tjera, por e lash. Jo të më bëj mua ai. Ai të thotë po, e kam thënë këtë gjë për Monikën, kërkoj ndjesë. Të pranojë gjërat”,– thotë Eltioni.