BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

“Ka frikë nga e vërteta, ia plasa në sy të gjitha”, banorit nuk i del inati me Ilir Shaqirin

“Ka frikë nga e vërteta, ia plasa në sy të

Balerini Eltion Merja duket se nuk i del inati me Ilir Shaqirin. Eltioni pasi hyri në ‘Big Brother Vip’ i tha balerinit dhe koreografit se nuk e ka mbështetur në periudhën më të vështirë që po kalonte në jetën e tij, edhe pse kishte mundësinë që ta bënte. Gjithçka bëhej fjalë se Eltioni nuk u zgjodh që të ishte kast i balerinëve profesionistë te “Romeo dhe Zhuljeta”.

Ky diskutim duket se nuk ka përfunduar edhe pse është komentuar tepër. Në një bisedë të fundit me banorët Eltioni ka treguar se ka ende shumë detaje që nuk dihen dhe kërkon që Iliri të pranojë të vërtetën.

“Ai thotë këtë po e bën për lojë. Unë kam qenë gjithmonë kritik. Ka një kufi. Kjo më acaroi më shumë që erdha këtu dhe ia plasa në fytyrë të gjitha. Unë i thash pranoje atë që është e vërtetë kaq. Po e kam thënë edhe aty te vendi, e them edhe tani, e do ia them prapë, që ai ka frikë nga e vërteta. Po të dua unë them edhe detaje të tjera, por e lash. Jo të më bëj mua ai. Ai të thotë po, e kam thënë këtë gjë për Monikën, kërkoj ndjesë. Të pranojë gjërat”,– thotë Eltioni.

Më të lexuarat