BREAKING NEWS

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të tjerë shpenzuan 200 milionë euro për t’u kuruar, mjeku Erion Dasho zbardh prapaskenat e forta nga pandemia dhe ngre alarmin për korrupsionin që ka mbërthyer sistemin shëndetësor në vend

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të
x
BREAKING NEWS

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën strehuesit të Sali Berishës, kryeministri konfirmon lidhjet me “non gratën” nëpërmjet Bashkim Ulajt dhe pranon konfliktin e interesit që i ka dhënë koncesione

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën
x
BREAKING NEWS

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas modelit kroat, ja si OLAF shkaktoi “tërmet” në Zagreb dhe si përfunduan në pranga zyrtarët që abuzuan me fondet e BE

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për aferën e “Gërdecit”, si e raportoi Ambasada e SHBA tragjedinë, zbardhet kabllogrami amerikan që fundos Shkëlzen Berishën

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për
x
BREAKING NEWS

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir Beqjas

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të Berishës, Shkëlzenit, Ilir Beqajt, Frida Krifcës, Belinda Ballukut e Mirela Kumbaros dhe nxjerr zbuluar skandalin e Ramës me deklaratën që KFOR të marrë nën patronazh veriun e Kosovës

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të
x
BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x

Gossip

“Ka mbajtur pozicionin më stoik në shtëpi”/ Kush i tha këto fjalë kaq të bukura për Kiarën?

“Ka mbajtur pozicionin më stoik në shtëpi”/ Kush i

Banori më i ri i shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’, Gerti, ka shprehur vlerësim maksimal për qëndrimin e  Kiarës. Teksa po fliste me Oltën, për banorët që rrezikojnë të shkojnë në nominim, ai tha se Olta dhe Kiara i duhen shtëpisë.

Për këtë të fundit, ai tha se ka mbajtur qëndrimin më stoik nga të gjitha banorët duke i bërë ballë situatave me shumë qetësi. Po ashtu, Gerti përmendi situatën me Luizin, ku shtoi se Kiara ka ditur sesi ta menaxhojë dhe ta mbështesë partnerin. Po ashtu, sipas Gertit, Kristi rrezikon të eliminohet.

Olta: Nga ne të katërt, kush është më i dobishëm në shtëpi, mi rendit.

Olta: Zhduke Luizin, zeje se nuk ekziston

Gerti: Atëherë është një Kiara tjetër, është enigmë. Është mister për publikun.

Olta: Pse e sheh kaq të dobishme Kiarën? Si e sheh?

Gerti: Ajo ka mbajt një pozicion stoik, që nuk e ka mbajt askush këtu. E di vetë se çfarë është bërë, ajo ka ditur të ruajë qetësinë në rastet më të vështira. Ka ditur me e mbështet Luizin në rastet më të vështira. Ka treguar shumë gjeste fisnike, që mund ta ndërrojë Luizin, ti e di ca ka bërë ky. Mendoj se Qetsori është më i nevojshëm, se Kristi është ezauruar.