BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Ka mbërritur në ambientet e TCH, personazhi i njohur për jetën luksoze do hyjë sonte në BBV

Ka mbërritur në ambientet e TCH, personazhi i njohur për

Nëse ju themi Dijonis Biba kemi thënë një nga emrat më të njohur në mediat sociale nga të rinjtë.Dijonisi e nisi rrugën drejt famës me muzikë, më pas me përmbajtje të ndryshme në rrjete sociale. Pasi u largua disa vite nga Shqipëria, ai u rikthye sërish në qendër të vëmendjes kur filloi të realizonte video live në TikTok.

Mes humorit dhe batutave të shumta, Dijonisi u kthye në një figurë të dashur dhe live-t e tij mbledhin me dhjetëra mijëra shikues. Me 563 mijë ndjekës në Instagram dhe 500 mijë ndjekës në TikTok, Dijonisi është kthyer tashmë në personazhet më të njohura.

Prej ditësh përflitet se ai do bëhet pjesë e Big Brother VIP. Dhe duket se diçka e tillë është konfirmuar edhe nga ai pasi ka postuar në Instagram një video nga ambientet e Top Channel ditën e sotme.

Po ashtu pritet te kete edhe dy banore te rini. Kejsi Medini, vajza e Sabianit do jete e para banore qe do futet te Marten, ajo njihet per bukurine e saj, dhe loja e saj do fokusohet me mundesine e krijimit te nje lidhje, ku do tentoje te beje per vete Kristin.

Bledi Mane do jetë personazhi tjetër, gazetari kontravers. “Hapni derën se erdha”, shkruan ai në një Insta Story në profilin e tij. Mane mesa duket do hyjë me mision të qarte:

“Të minoje imazhin e Luizit”, pasi sipas deklaratave të Manes, Luizi eshte bixhozgji, dhe përdorues droge, kjo perballje mes tyre është e mezipritur. Me sa duket Mane është një zgjedhje e produksionit që të nisë loja fuqishëm në shtëpi.