BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Gossip

Ç'ka ndodhur me gjoksin e Klaudia Pepës? Të gjithë mbetën të habitur nga pamje e balerinës shqiptare (Foto)

Ç'ka ndodhur me gjoksin e Klaudia Pepës? Të gjithë

Mbrëmjen e djshme nisi sezoni i rradhës i spektaklit  “Dance With Me Albania”, e ndërsa një vëmendje të madhe mori dhe balerina Klaudia Pepa.

Klaudia e cila është pjesë e jurisë së bashku me Ilir Shaqirin dhe Ermal Mamaqin ra në sy me fustanin e kuq në formë xhakete që kishte veshur.

 

Me dekoltenë e hapur, Klaudia vuri në pah gjoksin e saj. Por kaq mjaftoi që ndjekësit të vinin në dukje se balerina mund të ketë bërë një ndërhyrje për zmadhimin e gjoksit.

Kujtojmë që gjatë një intervistë disa muaj më parë, Klaudia pranoi se ishte me dikë. “Një shok e kam dhe unë”, tha Klaudia duke preferuar që të mos ndajë detaje.