Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Ka ndryshuar shumë pas martese, Rezart Veleshnja i bën komentin epik këngëtarit shqiptar

Ka ndryshuar shumë pas martese, Rezart Veleshnja i bën komentin epik

Reperi shqiptar Gold Ag ka postuar së fundmi një foto ku shihet në një pishinë dhe shkruan: Shqipni.

Mirëpo ndjekësve dhe aktorit të humorit Rezart Veleshnja i ka rënë në sy shëndeti i reperit.

 Je shnosh or shok‘- i shkruan Rezi me të qeshura ndërkohë që dhe ndjekësit e reperit i mëshojnë këtij fakti.

Një tjetër shkruan: ‘Si ka mundesi burrat shendoshen mbas martese a thua jan gratë që gatuajn mir‘- duke na lënë shumë kuriozë se nëse kjo teori është e vërtetë.