BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

"Ka nevojë për mbështetjen tuaj"/ Ish-banorja e “BB” përfundon në koma (foto)

"Ka nevojë për mbështetjen tuaj"/ Ish-banorja e

Ylli i famshëm i Big Brother, Lauren Harries, është futur në koma të shkaktuar pas një operacioni të madh në tru.

45-vjeçarja britanike iu nënshtrua një operacioni urgjent në prill pasi u shtrua në spital me një gjendje misterioze. Familja e saj ndau një përditësim me fansat në faqen e saj në rrjetet sociale.

“Mbrëmë Lauren pati një përkeqësim dhe mjekëve iu desh ta fusnin në koma të induktuar për ta marrë nën kontroll. Lauren ka nevojë për të gjithë mbështetjen dhe dëshirat tuaja, ajo ju do të gjithëve."- thuhej në mesazh.

"Ka nevojë për mbështetjen tuaj"/ Ish-banorja e

Fansat nxituan t'i dërgojnë urimet e tyre Lauren, e cila është shfaqur më parë në Naked Attraction të Channel 4, në vitin 2019.

Lauren hoqi fashat e saj javën e kaluar pas një operacioni të madh në tru. Personazhi televiziv ka pozuar për foto në spital pasi operacioni i urgjencës i rezultoi me rruajtjen e flokëve. Nëna e Lauren, Katy, ka përditësuar fansat për përparimin e Lauren në Tëitter dhe ka shpërndarë një foto të tyre së bashku në repartin e saj.

Laure ka pasur një rikuperim sfidues që kur përfundoi në ICU. Nëna e saj zbuloi se ajo kishte vuajtur nga errësira dhe një fytyrë e varur pas procedurës së urgjencës.

Ajo u infektua me Covid si dhe dy infeksione, të cilat i shkaktuan asaj probleme me frymëmarrjen. Katy ka ndarë fotografitë e Lauren me fansat – duke i kërkuar që të “luten” për të.

"Ka nevojë për mbështetjen tuaj"/ Ish-banorja e