Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ka një vend në ferr për të gjithë ata që përpiqen të bëjnë këtë", ish-autorja e “Hell’s Kitchen” thumbon keq Renato Mekollin

Postuar: 13/08/2019 - 22:17

 Këtë sezon të ri televiziv, shefi i kuzhinës Renato Mekolli do të nisë sezonin e dytë të emisionit “Hell’s Kitchen”, për të cilin ka premtuar surpriza të mëdha.

Këtë vit, autorja e re e programit do të jetë Zefina Hasani, e cila u rikthye në “Top Channel” pas një konflikti të madh disa vite më parë.

Sipas “News.31”, gjatë një interviste për “Klubin e mëngjesit” ditën e sotme, Renato u shpreh se  Zefina ka eksperiencën dhe nuhatjen e duhur, ndaj nuk do ta ndërronte me asnjë person që është në krahun e tij të djathtë në “Hell’s Kitchen”.

Mirëpo, duket se këto fjalë nuk i kanë pëlqyer aspak ish-autores së emisionit, Olsa Muhametit.

Në Instastory-n e saj, ajo ka thumbuar shefin e kuzhinës, duke u shprehur se personat mosmirënjohës meritojnë një vend në ferr.

“Ka një vend në ferr për të gjithë ata që përpiqen të heqin meritat duke ia faturuar vetes. Ah, dhe diçka. Suksesi arrihet në grup dhe asnjëherë i vetëm. Mjerë kush e mendon si të tillë. Suksese.”- janë fjalët e Oltës të cilat i drejtohen Renato Mekollit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram, Baby G ka postuar një video duke pirë verë me një tjetër vajzë.

Postuar: 18/09/2019 - 20:54

 Pamela Anderson i hoqi të gjitha edhe në fotografinë e fundit, të cilën e ndau me ndjekësit

Postuar: 18/09/2019 - 20:11

 Edhe pse në muajin e shtatë të shtatzënisë, Floriana Garo vazhdon punën dhe duket po aq e b

Postuar: 18/09/2019 - 19:00

Emisioni i njohur i humorit, “Portokalli”, i cili na ka shoqëruar në ekran për vite t

Postuar: 18/09/2019 - 18:36

Bes Kallaku vazhdon të jetë një nga aktorët më të pëlqyer në Shqipëri.Ai shumë edhe në rrjetet so

Postuar: 18/09/2019 - 18:22

Capital T e ka shtyrë me një ditë koncertin e tij “Time Capsule” në sheshin “Në

Postuar: 18/09/2019 - 17:55

 Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat k