BREAKING NEWS

“Nga Rinasi do të fluturohet më lirë, ulet tarifa e pasagjerit”, Tirana International Airport jep lajmin fantastik: 100 milionë € investime, ju tregojmë ndryshimet e reja

“Nga Rinasi do të fluturohet më lirë, ulet tarifa e
x

Gossip

Ka qenë në dy vatrat më të prekura nga koronavirusi në gjithë Europën, modelja e njohur shqiptare tregon nga vetkarantinimi momentin e frikshëm që përjetoi (VIDEO)

Ka qenë në dy vatrat më të prekura nga koronavirusi në

Modelja, Aurela Hoxha ishte dje në një lidhje Skype nga Barcelona për emisionin “Rudina” në Tv Klan. Spanja renditet e dyta në Evropë, pas Italisë për numrin e vdekshmërisë nga Koronavirusi.

Aurela tregon se përpara se të shkonte në Barcelonë, ajo kishte qenë në Milano ku situata ishte disi e rënduar dhe frika ishte e madhe.

"Unë isha në Milano pikërisht në ditët kur filloi e gjitha kjo. Frika më e madhe ishte kur u dëgjuan edhe rastet e para, sidomos nga ne që ishim turistë, ishte një situatë disi e rënduar dhe realisht të gjithë ne kaluam një frikë të madhe. Më pas u ktheva në Barcelonë, ku më priste dhe familja ime sepse në 27 Shkurt ishte dhe ditëlindja ime. Realisht në Spanjë nuk po ndihej situata dhe aq e rënduar, njerëzit vazhdonin çdo gjë normalisht. Vetëm para një jave ka filluar që njerëzit janë mbyllur dhe është pezulluar çdo gjë", tha Aurela.