BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Gossip

“Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më vrasë”, Arbana Osmani flet për marrëdhënien e saj me Eduart Grishajn dhe i lë të gjithë pa fjalë me atë që thotë

“Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka realizuar dje një intervistë pyetje-përgjigje në Instagram me ndjekësit e saj të shutmë, nëpërmjet të cilës na ka zbuluar shumë detaje nga jeta e saj. Madje ka folur edhe për marrëdhënien e saj me Eduart Grishajn.

Një fans e ka pyetur se si është të punosh me Eduartin dhe përgjigjja e Arbanës ka qenë e menjëhershme.

 “Si është të punosh me Edin?”- i shkruan një ndjekës.

“Mirë është. Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më vrasë, por në fund është i vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund ta bëja këtë emision,”– është përgjigjur moderatorja, duke na lënë të kuptojnë se përpos konflikteve, puna mes tyre ecën shumë mirë.

“Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më

Më të lexuarat