BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Gossip

Ka siguruar 117 milionë dollarë për tre ditë, ky është super-produksioni që rrëzoi nga froni filmin “Joker”, pjesë e tij këngëtarja shumë e njohur shqiptare dhe Angelina Jolie

Ka siguruar 117 milionë dollarë për tre ditë, ky

Filmi “Maleficent: Mistress of Evil” i Walt Disney rrëzoi nga froni filmin “Joker”, duke siguruar vetëm gjatë fundjavës 36 milionë dollarë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa në të gjithë botën ky film blockbuster ka siguruar 117 milionë dollarë për tre ditë.

Në “Maleficent 2” interpreton aktorja amerikane, Angelina Jolie, Elle Fanning, MIchelle Pfeiffer nën regjinë e norvegjezit Joachim Ronning dhe nën muzikën e shqiptares Bebe Rexha.

Në vendin e dytë të top listës së filmave më të ndjekur, renditet “Joker” me 29 milionë dollarë fitime, një produksion ky i Ëarner Bross, në të cilin interpretojnë Joachim Phoenix dhe Robert De Niro.

 

Më të lexuarat