Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

A ka të dashur? Arilena Ara flet për herë të parë

Postuar: 17/11/2018 - 22:10

Mbrëmjen e sotme e ftuar në “Xing me Ermalin”, është këngëtarja shumë e dashur për publikun, tashmë me famë botërore pas hitit “Nëntori”. Arilena mbetet jo vetëm një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale ku kuriozitet të madh ka pasur edhe për jetën e saj private të cilën e ka ruajtur gjithnjë hermetike.

Pak kohë më parë dolën thashetheme se Arilena është e lidhur për shkak të disa fotove ku shfaqej duke puthur nje djalë bjond. Por më vonë rezultoi se ai ishte thjesht protagonist në klipin e saj të ri dhe mes tyre nuk kishte asgjë më shumë sesa bashkëpunim.

E në këtë mënyrë pyetja nëse Arilena ka të dashur ka mbetur ende engimë kështu që Ermali ja drejtoi këtë pyetje këngëtares sot gjatë emisionit.

Arilena e vendosur u përgjigj se kjo nuk do merret vesh kurrë duke vazhduar ta ruajë hermetike jetën private.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 11:34

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi, fitoi zemrën e të gjithëve me këngë “Plas” që fitoi edhe çmimin e parë te “Kënga Magjike”.
 

Postuar: 11/12/2018 - 11:16

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss

Postuar: 11/12/2018 - 08:27

Puntata e radhës e spektaklit të kërcimit "Dance with me" mbajti mbrëmjen e djeshme të

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë her

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak minuta më parë një foto krah Pirro Çakos.

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Reperi i njohur ndërkombëtar po përballet me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Postuar: 10/12/2018 - 19:16

Super-modelja ruse po njihet së fundmi për kapacitetet e saj të shumëfishta si aftësia për të v