BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Ka zgjuar shqiptarët për vite me radhë/ Paloma e “Fiks Fare” pjesë e “Big Brother VIP”?

Ka zgjuar shqiptarët për vite me radhë/ Paloma e “Fiks

Ajo ka zgjuar shqiptarët për 7 vite radhazi, në “Good morning Albania”, dhe është një nga personazhet më te dashura për publikun shqiptar. Rudina Demneri, ose siç të gjithë e njohim, “Paloma”, vazhdon të zbukurojë ekranin, me energjinë dhe humorin që e karakterizon.

Aktualisht ajo është pjesë e emisionit investigativ, “Fiks Fare”, dhe zëri zyrtar i Digitalb. Tani duket se Palomën, do e shohim në një tjetër format, në reality-shoën e shumëpritur të shqiptarëve, “Big Brother VIP”.

Burimet bëjnë me dije se Paloma do të jetë konkurrente në këtë edicion të veçantë. VIP-at do të monitorohen 24 orë 24, e do të qëndrojnë të izoluar për 100 ditë, duke na dhënë mundësinë t’i shohim siç nuk i kemi parë kurrë.

Megjithatë, duke e njohur Palomën ngacmuese dhe shumë “funny”, nuk kemi dyshim se ajo do të jetë e tillë edhe brenda shtëpisë.

Ndaj na mbetet të presim 1 tetorin, kur “Big Brother VIP” nis transmetimin, për të zbuluar personazhet e të tjera detaje nga ky edicion.

Më të lexuarat