Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kalimi i bujshëm, u largua nga Top Channel për të drejtuar emisionin e saj në A2 CNN, pas 6 muajsh moderatorja e njohur jep dorëheqjen

Postuar: 22/05/2019 - 22:33

Moderatorja e njohur Juli Krisafi la Top Channel për t'iu bashkuar televizionit më të ri A2 CNN. Thuhet se ky televizion e nisi me kontrata të bujshme e rroga të larta.

Mirëpo, sapo i ka mbushur 6 muaj, Krisafi ka vendosur të largohet duke lënë në mes emisionin ‘Debati’ që vetë ajo drejtonte.

Lajmi i largimit është konfirmuar nga vetë moderatorja e cila ndërkaq nuk ka preferuar të japë sqarime rreth arsyeve që e çuan drejt këtij vendimi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/06/2019 - 15:47

Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerr një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite.

Postuar: 18/06/2019 - 12:29

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura për pu

Postuar: 18/06/2019 - 12:09

Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta është një ndër personazhet më ak

Postuar: 18/06/2019 - 10:18

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, kërcënoi me dëbimin e miliona njerëzve që jetoj

Postuar: 18/06/2019 - 08:51

Ditën e djeshme reperja shumë e komentuar e shoëbizit, Tayna, u diplomua në një universitet të Pr

Postuar: 17/06/2019 - 19:51

Kejsi Medini ishte protagoniste e videos “Pa ty dashni”, një bashkëpunim i babait të

Postuar: 17/06/2019 - 19:00

Duke qenë një nga artistet shqiptare më të dashura për publikun, Rozana Radi është edhe ndër më t