BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Kaloi COVID-19 një vit më parë, këngëtarja Eni Koçi tregon pasojat që i vuan ende edhe sot e kësaj dite

Kaloi COVID-19 një vit më parë, këngëtarja Eni

Këngëtarja Eni Koçi e kaloi koronavirusin gati një vit më parë. Ajo e mori veten dhe siç u shpreh në atë kohë, pa shqetësime serioze.

Mirëpo, ndonëse ka kaluar plot 1 vit, Enit nuk i është kthyer ende shija apo nuhatja. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale.

“E kam kaluar Covidin përpara një viti. Por ende vuaj pasojat me shijen dhe nuhatjen (parosmia)”, ka shkruar Eni.

Kaloi COVID-19 një vit më parë, këngëtarja Eni

Më të lexuarat