BREAKING NEWS

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën në darkë, 2391 të vdekur

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën
x

Gossip

“Kam bërë hundën dhe është investimi më i zgjuar i jetës”, gazetarja e TCH i befason të gjithë me deklaratën

“Kam bërë hundën dhe është investimi më i

E ftuar në “Ftesë në 5” , gazetarja e sportit të TCH, Sidorela Gjoni, pranoi se ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë.

Pa asnjë kompleks, Sidorela pranoi se ky ka qenë një investim i zgjuar, pasi e ka ndihmuar të ndihet më mirë jo vetëm përballë kameras, por edhe në jetën e përditshme.

“Hunda ishte një investim që duhej bërë dhe realisht, është investimi më i mençur që kam bërë te vetja. Jam shumë e lumtur dhe kam fituar shumë siguri te vetja”, u shpreh ajo.

“Kam bërë hundën dhe është investimi më i