BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x
BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x

Gossip

"Kam bërë s*ks me..."/ Personazhi i njohur shokon me deklaratën, shtanget moderatorja e Top Channel (Video që po thyen rrjetin)

"Kam bërë s*ks me..."/ Personazhi i njohur shokon me

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Serena Sula, vijon me deklaratat e forta kundrejt Ilir Shaqirit.

Ajo tha pak kohë më parë se është takuar në prapaskena me Ilir Shaqirin dhe se ka shkëmbyer numrat e kontaktit me të. Madje Serena shtoi se kanë pasur edhe një takim të dytë. Së fundmi po qarkullon një video në rrjetet sociale e shkëputur nga një intervistë e Serena Sulës në “Shqipëria Live”, ku ajo deklaron se ka kryer marrëdhënie seksuale me fituesin e “Big Brother Vip.”

Gjatë intervistës Serena rikujton se muaj më parë ka deklaruar se nëse do të ishte në “Big Brother” personat me të cilët do bënte seks ishin Iliri dhe Donaldi. Ajo shprehet se këtë gjë që ka thënë e ka realizuar me balerinin, ndërsa shton se ky i fundit nuk do të mundet ta mohojë pasi ajo ka edhe prova.

Biseda:

Serena: Më pyete ti mua “me kë do bëje seks ti” edhe unë e plotësova atë që thashë. Thashë do bëja me Ilirin,  po të isha në Big Brother…

Moderatorja: Pra po thua që ke kryer marrëdhënie seksuale me të (Ilirin)?

Serena: Unë e plotësova…

Moderatorja: Unë duhet ta mbyll sepse regjia më thotë gjatë gjithë kohës mbylle… Por është e vërtetë kjo deklaratë e jotja nuk është shaka?

Serena: Po vërtet pse?

Moderatorja: Mban përgjegjësi për këtë që thua?

Serena: Po, pse?

Moderatorja: Po sepse është deklaratë shumë e fortë dhe…

Serena: Shumë e fortë? Okej…

Moderatorja: I lind e drejta Ilirit të flasë dhe të reagojë dhe ta hedhi poshtë ose jo këtë që po thua.

Serena: S’ka çfarë të hedhë poshtë ai se kam… mesazhe kam gjëra kam…Më të lexuarat