BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Gossip

“Kam dy vite që nuk e takoj vajzën”, aktorja e njohur rrëfen mes lotësh periudhën më të vështirë të jetës së saj (FOTO)

“Kam dy vite që nuk e takoj vajzën”, aktorja e njohur

Aktorja e njohur, Kate Beckinsale më në fund është ribashkuar me vajzën e saj, Lily Sheen, pas dy vitesh larg njëra-tjetrës si pasojë e pandemisë së koronavirusit.

Beckinsale, u fotografua me Sheen, 22 vjeç, në aeroport po të njëjtën ditë aktorja foli publikisht për ndarjen e vështirë të saj me të bijën.

Dyshja nënë-vajzë shoqëroheshin nga i dashuri i Lily, David Schecter.

Më herët atë ditë, ylli i “Underworld” zbuloi se ajo nuk e kishte parë vajzën e saj për dy vjet për shkak të kufizimeve të vendosura për shkak të pandemisë COVID-19. Sheen, një studente në Universitetin e New York-ut, ka qenë me banim në New York gjatë gjithë pandemisë.

“Kam dy vite që nuk e takoj vajzën”, aktorja e njohur

“Unë nuk e kam parë vajzën time për dy vjet. Gjithashtu, unë shkova në Kanada për punë dhe ajo nuk mund të vinte të më shihte. Dy vite duke mos parë fëmijën tuaj, për mua, është gjëja më e pahijshme”, tha aktorja.

“Kam dy vite që nuk e takoj vajzën”, aktorja e njohur

Sheen është fëmija i vetëm i Beckinsale. Babai i saj është aktori “Prodigal Son” Michael Sheen, i cili Beckinsale u takua për tetë vjet para se të ndaheshin në 2003.

Beckinsale është beqare tani dhe kohët e fundit zbuloi se nuk është përfshirë më një një lidhje serioze qëkur u lidh me aktorin e “SNL”, Pete Davidson.

“Kam dy vite që nuk e takoj vajzën”, aktorja e njohur