BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Gossip

“Kam fjetur me 200 burra”, shokon me deklaratën aktorja e njohur

“Kam fjetur me 200 burra”, shokon me deklaratën aktorja e

Roli i saj i dha asaj më shumë se një çek të majmë… Aktorja Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 burra për shkak të rolit të saj të famshëm në filmin e vitit 1999, “American Pie”.

Ndërsa ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe së fundmi në “White Lotus”, 60-vjeçarja tha për Variety se “American Pie” i solli asaj më shumë kënaqësi sesa thjesht famë.

“Kam pasur shumë lojë në duke qenë një MILF dhe mora shumë veprime seksuale nga ‘American Pie’”, tha ajo. “Kishte shumë përfitime për të bërë atë film. Dua të them, do të ishin rreth 200 njerëz me të cilët nuk do të kisha fjetur kurrë.”

“Disa punë, po shkoj disi, ‘Uau, nuk ia vlen të punosh për këtë.’ Ajo që shkroi Majk [White], unë rrija deri vonë çdo natë. Unë kam bërë një gjë vërtet të drejtë në jetën time.

Kam zgjedhur miq të shkëlqyer. Nëse Majk nuk do të ishte kurrë i suksesshëm, dhe ne thjesht bënim “Lotusin e bardhë” si një shfaqje në një teatër të vogël ku të gjithë paguanin 10 dollarë për ta parë, do të ishte përsëri një nga gjërat më të mëdha që më ka ndodhur ndonjëherë.

Sepse ishte një punë vrasëse që askush tjetër nuk mendonte se mund ta bëja. Ndoshta e kam marrë këtë vëmendje të veçantë sepse njerëzit më kanë parë si mamaja e Stifler-it ose gruaja “Legally Blonde”. Pra, nëse shohin diçka tjetër…

Njerëzit që nuk mund t’i hyja kurrë në derë – papritur ata po më kërkojnë të jem pjesë e gjërave të tyre”, tha Jennifer Coolidge.

Më të lexuarat