BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

"Kam folur me Dorin..."/ Bëhet nami në rrjet pas deklaratës së Oltës ku nxjerrë zbuluar produksionin e "BBVA" (VIDEO)

"Kam folur me Dorin..."/ Bëhet nami në rrjet pas

Olta Gixhari është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të themi me plot gojë se është më i forti deri tani.

Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen,aktorja është e bindur që do të triumfojë por si çdo njeri herë pas here ka dyshimet e veta.Duke folur me Dean në fakt Olta thotë se ka folur me Dorin ndaj kudo të jetë,të shtunën mos mungojë.

Në rrjet qarkullon pafund kjo video por është e prerë.Olta nuk ka folur me burrin e saj fshehurazi pasi nëse e keni ndjekur live ajo i flet kameras duke iu drejtuar atij përmes të vetmit mesazh që mundet ti dërgojë dhe ai ta dëgjojë nga televizori.