BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x
BREAKING NEWS

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok Çupi del me deklaratën e fortë, zbulon çfarë po përgatitet: Këta të dy...

Rikthimi i Ilir Metës dhe Sali Berishës në politikë? Frrok
x
BREAKING NEWS

Kush e ka radhën? "Po hetohen persona me funksione të larta shtetërore"/ Kreu i SPAK i paralajmëron: 80% të rasteve që kemi në dorë nuk e dinë se janë nën hetim, në “lupë” edhe zyrtarë të lartë

Kush e ka radhën? "Po hetohen persona me funksione të larta
x
BREAKING NEWS

A ka deputetë dhe zyrtarë të lartë nën hetim? Përgjigjet kreu i SPAK, Arben Kraja

A ka deputetë dhe zyrtarë të lartë nën hetim?
x
BREAKING NEWS

“Berisha ndjehet si miu në çark”, Frrok Çupi zbulon ‘grackën’ ku po e fut SHBA ish-kryeministrin dhe paralajmëron zhvillimet e rëndësishme: Që të mos shpërthejë si një ‘bombë’...

“Berisha ndjehet si miu në çark”, Frrok Çupi
x

Gossip

‘Kam gjetur dashurinë’/ Stefi nis një lidhje te re pak vite pas vdekjes së gruas, këngëtari i njohur rrëfen porosinë e fundit të bashkëshortes së tij të ndjerë. Ja çfarë i ka kërkuar!

‘Kam gjetur dashurinë’/ Stefi nis një lidhje te re pak

Në Dhjetor të vitit 2015, u nda nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Stefi Prifti. Ky lajm ishte i bujshëm dhe të gjitha sytë u kthyen nga Stefi.

7 vite pas këtij momenti të hidhur në jetën e tij, Stefi konfirmon për moderatoren Ester Bylyku, për herë të parë se më në fund e ka gjetur dashurinë.

Ester Bylyku: Në një të ardhme, ndoshta të largët, ndoshta të afërt, a je i hapur për ta gjetur sërish dashurine?

Stefi Prifti: Mendoj se e kam gjetur.

Ester Bylyku: Kjo do të thotë që Stefin e kemi në një lidhje..

Stefi Prifti: Po

Në vazhdim të intervistës në 'Glamour Zone', Endri rrëfeu dhe porosinë e fundit të bashkëshortes së ndjerë, e cila i kërkoi të vazhdonte jetën e tij dhe të kujdesej për vajzat.

Për të ndjekur intervistë e Endrit dhe Stefit, kliko videon më poshtë:

Më të lexuarat