BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

‘Kam hasëm në studio’, Mevlani i çudit të gjithë me dhuratën që i bëri Ledianës (FOTO)

‘Kam hasëm në studio’, Mevlani i çudit të

Mevlani në "Përputhen"  zgjodhi një objekt që “largon syrin e keq” si dhuratë për Ledianën në takimin që pati. Dhuratën e shpjegoi duke thënë se ka hasëm në studio.

Biseda me Ledianën në takim:

Mevlani: kjo këtu do të më ndajë nga ty, Do që të rri vetëm unë.

Lediana: Secili aty përfaqëson veten e tij në një mënyrë ose tjetër. Kjo për mua është një eksperiencë që mësoj. Ti më ke mbrojtur më shumë

Mevlani: Me këtë që the më bën të dashurohem më shumë me ty.

Mevlani: Ti a ke ardhur të gjesh dashurinë

lediana: Po nëse e gjej po

Mevlani: Po nëse gjen dikë jashtë

Lediana: unë jam e fokusuar në program

Mevlani: jo se aty ka që janë thjesht për show.

‘Kam hasëm në studio’, Mevlani i çudit të

Më të lexuarat