BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

“Kam menduar largimin nga vendi”, këngëtari i njohur shqiptar bën deklaratën e papritur: Kjo është një e vërtetë e hidhur për ne!

“Kam menduar largimin nga vendi”, këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur Erik Loshi ka bërë një deklaratë të papritur sot teksa ishte i ftuar në emisionin  “Abc-ja e mëngjesit”. Ai u shpreh se ka menduar largimin nga Shqipëria.

“Kur u mbyll çdo gjë mendoja të largohesha nga Shqipëria. Dua të shoh diçka ndryshe, një jetesë ndryshe. Ka shumë gjëra që këtu janë në disfavorin tim si individ, nuk kam mbështetjen e duhur nga asnjë institucion për këtë kontribut.

Artistët nuk vlerësohen dhe është për të ardhur keq. Do të ishte shumë mirë nëse do të jetoja në vendin tim dhe të merrja atë që meritoja. Kjo është një e vërtetë e hidhur për të gjithë ne që merremi me muzikë dhe art.”, u shpreh këngëtari.