BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

“Kam një bebe”, moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i habit të gjithë me deklaratën e saj

“Kam një bebe”, moderatorja e njohur e ‘Top

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ Luana Vjollca i habiti të gjithë mbrëmjen e djeshme teksa u shpreh se ka një bebe.

Në të vërtetë moderatorja e kishte fjalën për emisionin e saj ‘Shiko Kush Luan’, i cili ka grumbulluar miliona shikime në YouTube.

Luana e cilësoi “Shiko Kush LUAN” si një “bebe” të saj dhe ai ka mbushur plot 4 vjeç.

“Kam një bebe”, moderatorja e njohur e ‘Top

Më të lexuarat