BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x

Gossip

“Pirsing në një vend sekret që kanë pasur fatin ta shikojnë vetëm…”/ Ky është banori që i lë pa fjalë të gjithë bashkë me Arbanën me sekretin dhe vendin ku e ka pirsing

“Pirsing në një vend sekret që kanë pasur fatin ta

Big Brother ka vendosur të zbulojë sekretet e banorëve vip. Ai ka treguar 9 sekretet ku banorët do të gjejnë se kujt i përkasin.

Sonte në spektaklin e 'Big Brother Vip' është vendosur që të zbulohen të gjithë sekretet, ndër to ishte edhe ai i Ilir Shaqirii, ky i fundit ka treguar publikisht para të gjithëve se ai mban një pircing në një vend që shumë pak ia kanë parë. Ky sekret ka shkaktuar habibtë madhe tek banorët që nuk është mundur të gjendet.

I pyetur nga Arbana se në cilin vend e kishte këtë pircing, balerini në formën e shakasë u shpreh se e kam në mesin e gishtit të madh të këmbës, kjo deklaratë ka lënë të kuptojë se Iliri mund ta ketë pircing në një vend intim, kjo gjë u aludua edhe nga banorët.

Më të lexuarat