BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish ministrin Mediu ditën e sotme, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish
x
BREAKING NEWS

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj të fshihet në fundjavë pasi arrestimi i tij nga SPAK është firmosur

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Pasi masakroi, tjetërsoi dhe grabiti pronat e shqiptarëve me ligjin famëkeq 7501, Sali Berisha bën “mea culpa” dhe premton rrëzimin Edi Ramës

Pasi masakroi, tjetërsoi dhe grabiti pronat e shqiptarëve me ligjin
x

Gossip

"Kam qarë për..."/ Si u njohën? Rrëfehet gruaja e "Maestros": Parashikoj një goditje nga...

"Kam qarë për..."/ Si u njohën? Rrëfehet gruaja e

Sot në “Ftesë në 5” ishte e ftuar Aida Kllogjeri, bashkëshortja e Armaldos ose siç preferojnë ta thërrasin të gjithë brenda shtëpisë së BBVA, “Maestro”.

Ajo u përlot sapo pa disa video të Armaldos brenda shtëpisë së vëllait të madh dhe pranoi se për shkak të gjendjes emocionale nga shtatzënia, kaq qarë shpesh këto kohë.

“Kam qarë për çdo banor që ka dalë. Vetëm kur të dalë Armaldo s’do qaj… Jo, nuk dua të dalë ai të shtunën”, tha më tej ajo.

Ajo tregoi se janë njohur në 2006 dhe fillimisht është dashuruar me zërin e tij. Për puthjen e parë u deshën 6 muaj, por Maestro ia doli t’ia fitonte zemrën shumë më shpejt se aq.

Sa i përket lojës brenda në BBVA, Aida parashikoi një “goditje” nga Olta për Armaldon, ndërsa theksoi se vetë ai është njeri që do të mbaje marrdhënie të mira si me Luizin, Oltën e banorët e tjerë.